Eko Gruz

Wywóz gruzu, śmieci i odpadów Wrocław

Każdy przecież doskonale wie, że wywóz gruzu wymaga wielokrotnie użycia specjalistycznego sprzętu. Tak samo prezentuje się sytuacja jeżeli chodzi o wywóz odpadów. Realizacje takie również są związane z zagrożeniem, dlatego wykonywane działania są przeprowadzane przez kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu zyskają Państwo rękojmię rzetelności i zachowania czystości, podczas wykonywania takiej czynności jak wywóz śmieci. Jeszcze przed rozpoczęciem prac warto wyposażyć się w kontenery na gruz. Takie czyny pozwolą na zachowanie czystości w czasie trwania remontu i przyśpieszy późniejsze oczyszczenie terenu. W ofercie również możecie zauważyć Państwo usługę, która uskuteczni to wszystko, a konkretniej wynajem kontenerów na gruz. Dzięki temu po wykonaniu prac odpady poremontowe zostaną pospiesznie wywiezione i nie będzie trzeba się z tym kłopotać. Wiele osób nie wie, że istnieje taka możliwość i później na czyszczenie traci bardzo dużo czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferta co jakiś czas zostaje rozbudowana o nowe usługi. Dzięki temu każdy kontrahent na pewno zlokalizuje coś dla siebie. Wszystko jest realizowane z największym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze elementy.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

  • Wywóz odpadów
  • Wywóz gruzu
  • Wynajem kontenerów na gruz i śmieci
  • Wywóz śmieci
  • Wywóz ziemi
  • Wywóz gałęzi i odpadów zielonych
  • Wywóz odpadów poremontowych i pobudowanych
  • Transport gruzu
  • Sprzedaż gruzu
  • Sprzedaż kruszyw

Można z nami podjąć współpracę na bardzo kuszących warunkach, a dla stałych partnerów przewidziane są specjalne promocje oraz obniżki cenowe. Najwyższej jakości sprzęt pozwala na o wiele szybsze realizowanie wszystkich prac. Jeżeli poszukujesz innego rodzaju oferty, to zdecydowanie znajdują się one w szerokiej ofercie, która jest znakomitą propozycją dla każdego. Wynajem kontenerów, nie tylko na gruz jest jedną ze specjalnych pozycji. Wszystko zostanie do Państwa dostarczone, a następnie zabrane w jak najkrótszym czasie. Bogate doświadczenie pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i wymagań klientów. Mogą Państwo mieć świadomość, że wszystko będzie perfekcyjnie zorganizowane. Cała gama różnego rodzaju realizowanych usług sprawia, że konkurencyjna firma nie będzie już Państwu potrzebna. Natomiast duży problem jakim są odpady pobudowlane stanie się błahostką, która szybko zniknie z Państwa posesji. Oferta jest również przeznaczona dla budowlańców, którzy mają problemy z ogromnymi ilościami gruzu lub innych odpadów. Uzyskana rękojmia na pewno będzie powodem do kontynuowania współpracy przez długie lata.

Gdzie wykonujemy nasze usługi?

Działamy przede wszystkim we Wrocsławiu oraz w okolicy Wrocławia. W zasadzie obsługujemy całe zagłębie dolnośląskie. Oznacza to, iż obsługujemy także klientów z takich miejscowości jak: Legnica, Lubin, Wschowa, Polkowice, Scinawa, Szprotawa, Jawor, Złotoryja.

Nasza misja:

Jako lider na Gdańskim rynku w zakresie wywozu gruzu, śmieci i odpadów pragniemy świadczyć nasze usługi na możliwie najwyższym poziomie, aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Zadowolenie i spełnienie wszystkich żądań klientów jest dla nas najważniejsze. W związku z tym odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia i z każdym klientem ustalamy wszystko indywidualnie. Takie podejście czyni, iż zawsze obie strony będą zadowolone. Ze strony naszego przedsiębiorstwa można liczyć na pełną fachowość i współpracę na najwyższym poziomie.

Zaprzyjaźnione strony

O nas

Jeżeli Twoim problem jest gruz, odpady czy inne śmieci to nasza firma z pewnością będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Wrocław jak i całe zagłębie dolnoślaskie od wielu lat prężnie działa na rynku remontowo - developerskim. My działamy na rynku we Wrocławiu od 1994 roku więc już ponad 20 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferta co jakiś czas zostaje rozbudowana o nowe usługi. Dzięki temu każdy kontrahent na pewno zlokalizuje coś dla siebie. Wszystko jest realizowane z największym zaangażowaniem oraz dbałością o najdrobniejsze elementy. 

Gdzie działamy

Działamy przede wszystkim we Wrocławiu oraz w okolicy Wrocławia. W zasadzie obsługujemy całe zagłębie dolnoslaskie. Oznacza to iż obsługujemy także klientów z takich miejscowości jak: Legnica, Lubin, Wschowa, Polkowice, Scinawa, Szprotawa, Jawor, Złotoryja.

Adres

EKO GRUZ
ul. Prusa 46
Wrocław, 50-318

tel. 794 699 933